G8 Синема e място за качествено арт-кино и събития – с три киносалона, уютно кафе и градина – „Кинодвор G8“ за прожекции на открито.
Програма
Китовете, пазители на планетата | Премиера
03 юли |сряда|: 13:30
04 юли |четвъртък|: 13:30
05 юли |петък|: 20:00 (Кинодвор G8)
06 юли |събота|: 16:30
07 юли |неделя|: 16:15
08 юли |понеделник|: 15:30
09 юли |вторник|: 15:30
10 юли |сряда|: 13:30
11 юли |четвъртък|: 13:30
Даааали!
03 юли |сряда|: 13:45 | 20:30 | 21:45 (Кинодвор G8)
04 юли |четвъртък|: 13:45 | 20:30
05 юли |петък|: 15:30 | 18:15
06 юли |събота|: 16:00 | 18:45
07 юли |неделя|: 15:45 | 18:30
08 юли |понеделник|: 13:45 | 21:45
09 юли |вторник|: 13:45 | 21:45
10 юли |сряда|: 13:45
11 юли |четвъртък|: 13:45 | 20:30
Невероятното странстване на Харолд Фрай
03 юли |сряда|: 14:00 | 18:15 | 21:45
04 юли |четвъртък|: 14:15 | 18:15 | 21:45
05 юли |петък|: 13:45 | 18:15
06 юли |събота|: 14:15 | 17:45
07 юли |неделя|: 14:00 | 17:30
08 юли |понеделник|: 14:00 | 18:15
09 юли |вторник|: 14:00 | 18:15 | 21:30 (Кинодвор G8)
10 юли |сряда|: 14:00 | 18:00
11 юли |четвъртък|: 14:00 | 18:00
Капитанът
03 юли |сряда|: 14:45 | 21:45
04 юли |четвъртък|: 14:45 | 21:45
05 юли |петък|: 22:15
06 юли |събота|: 22:00
07 юли |неделя|: 21:45
08 юли |понеделник|: 13:30
09 юли |вторник|: 13:30
10 юли |сряда|: 21:45
11 юли |четвъртък|: 21:45
Истории, които не са за разказване
03 юли |сряда|: 15:00 | 18:45 | 20:15 (Кинодвор G8)
04 юли |четвъртък|: 15:00 | 18:45 | 20:15 (Кинодвор G8)
05 юли |петък|: 15:15 | 18:45 | 21:15 (Кинодвор G8)
06 юли |събота|: 15:00 | 18:00 | 20:00 (Кинодвор G8)
07 юли |неделя|: 14:45 | 18:15 | 21:45
08 юли |понеделник|: 18:30
09 юли |вторник|: 18:30
10 юли |сряда|: 15:00 | 18:30 | 20:15 (Кинодвор G8)
11 юли |четвъртък|: 15:00 | 18:45 | 20:15 (Кинодвор G8)
Анатомия на едно падане
03 юли |сряда|: 15:45
06 юли |събота|: 19:30
08 юли |понеделник|: 21:15
Старият дъб
03 юли |сряда|: 16:45
05 юли |петък|: 16:45
06 юли |събота|: 21:30
07 юли |неделя|: 16:15 | 21:45 (Кинодвор G8)
08 юли |понеделник|: 21:45
09 юли |вторник|: 21:45
10 юли |сряда|: 16:30
11 юли |четвъртък|: 16:45
Жената на президента
03 юли |сряда|: 16:45
04 юли |четвъртък|: 16:45
05 юли |петък|: 16:45
06 юли |събота|: 13:15
07 юли |неделя|: 13:00
08 юли |понеделник|: 16:45
09 юли |вторник|: 16:45
10 юли |сряда|: 16:30
11 юли |четвъртък|: 16:30
Никога не е просто секс
03 юли |сряда|: 18:15
04 юли |четвъртък|: 18:15
05 юли |петък|: 16:45
06 юли |събота|: 17:15
07 юли |неделя|: 17:00
Прекрасни дни
03 юли |сряда|: 19:45
04 юли |четвъртък|: 19:45
05 юли |петък|: 19:30
06 юли |събота|: 20:00
07 юли |неделя|: 19:45
08 юли |понеделник|: 19:15
09 юли |вторник|: 19:30
10 юли |сряда|: 19:45
11 юли |четвъртък|: 19:45
Зона на интерес | Премиера
03 юли |сряда|: 20:00
05 юли |петък|: 15:00
06 юли |събота|: 14:30
08 юли |понеделник|: 20:00
10 юли |сряда|: 14:45
На ръба
03 юли |сряда|: 21:45
05 юли |петък|: 13:30
09 юли |вторник|: 15:00
10 юли |сряда|: 21:45 (Кинодвор G8)
Най-хубавите години
04 юли |четвъртък|: 16:00
05 юли |петък|: 20:00
09 юли |вторник|: 15:45
Още по едно
04 юли |четвъртък|: 16:45
05 юли |петък|: 21:30
10 юли |сряда|: 21:45
Стогодишният старец, който скочи през прозореца и изчезна
04 юли |четвъртък|: 21:45
07 юли |неделя|: 19:45
08 юли |понеделник|: 17:15
Книжарница в Париж
04 юли |четвъртък|: 21:45 (Кинодвор G8)
05 юли |петък|: 20:30
11 юли |четвъртък|: 21:45 (Кинодвор G8)
Минали животи
05 юли |петък|: 13:15
07 юли |неделя|: 14:30
09 юли |вторник|: 20:00
11 юли |четвъртък|: 14:45
Сантиментално
05 юли |петък|: 22:00
09 юли |вторник|: 20:00 (Кинодвор G8)
Мулан: Принцесата войн
06 юли |събота|: 10:15
Лешникотрошачката и вълшебната флейта
06 юли |събота|: 10:15
Безсмъртният и красавицата
06 юли |събота|: 10:30
Великото пътешествие 2: Специална доставка
06 юли |събота|: 11:45
Чебурашка
06 юли |събота|: 11:45
Котки в музея
06 юли |събота|: 11:45
07 юли |неделя|: 11:30
Кучета в операта
06 юли |събота|: 13:00
07 юли |неделя|: 12:45
Пленителното пътуване
06 юли |събота|: 13:30
09 юли |вторник|: 20:15
Алма и Оскар
06 юли |събота|: 16:30
08 юли |понеделник|: 20:15
Сянката на Караваджо
06 юли |събота|: 19:30
08 юли |понеделник|: 21:30 (Кинодвор G8)
Голямото плискане
06 юли |събота|: 21:30 (Кинодвор G8)
10 юли |сряда|: 19:45
Уроците на Блага
06 юли |събота|: 22:00
Пепеляшка: Тайната на принца
07 юли |неделя|: 10:15
Училище за магии
07 юли |неделя|: 10:15
Пинокио – истинска история
07 юли |неделя|: 10:15
Астерикс: Тайната на вълшебната отвара
07 юли |неделя|: 11:30
Как се научих да летя
07 юли |неделя|: 11:45
Уикенд по френски
07 юли |неделя|: 13:15
10 юли |сряда|: 20:15
Идиотският триъгълник
07 юли |неделя|: 19:15
09 юли |вторник|: 21:30
10 юли |сряда|: 15:45
Най-лошата личност на света
07 юли |неделя|: 19:45 (Кинодвор G8)
11 юли |четвъртък|: 19:45
Дворецът
07 юли |неделя|: 21:45
08 юли |понеделник|: 15:45
Голда Меир: Желязната лейди на Израел
08 юли |понеделник|: 15:00
Присила
08 юли |понеделник|: 16:45
10 юли |сряда|: 21:45
Чист късмет
08 юли |понеделник|: 20:00 (Кинодвор G8)
11 юли |четвъртък|: 18:15
Ингеборг Бахман - Пътуване в пустинията
09 юли |вторник|: 16:45
11 юли |четвъртък|: 21:45
Паднали листа
09 юли |вторник|: 18:00
10 юли |сряда|: 18:15
Догман
11 юли |четвъртък|: 21:45
Страсти в кухнята
18 юли |четвъртък|: 21:00 (Кинодвор G8)
Господин Блейк на вашите услуги!
19 юли |петък|: 21:00 (Кинодвор G8)
Мадам
20 юли |събота|: 20:45 (Кинодвор G8)
31 юли |сряда|: 20:45 (Кинодвор G8)
Само ние двамата
21 юли |неделя|: 21:00 (Кинодвор G8)
Престъплението е мое
22 юли |понеделник|: 21:00 (Кинодвор G8)
Прекрасно лято
23 юли |вторник|: 20:45 (Кинодвор G8)
Любимата формула на професора
24 юли |сряда|: 20:45 (Кинодвор G8)
Продавачът на вестници и цигари
25 юли |четвъртък|: 20:45
Казандзакис
26 юли |петък|: 20:45
Лимонов сладкиш с маково семе
27 юли |събота|: 20:45
Сладка песен
28 юли |неделя|: 20:45
История за любов и мрак
29 юли |понеделник|: 20:45
За цял живот
30 юли |вторник|: 20:45 (Кинодвор G8)